Alejami róż.

W Krakowie w okolicach Nowej Huty można podziwiać wspaniałą Aleję Róż. Aleja do niedawna związana była z samym Leninem. Kiedyś a dokładnie do 1989 roku stał w tym miejscu jego pomnik. Sama aleja porośnięta jest wspaniałymi różami i zielenią. To miejsce jest pełne uroku i wyjątkowej atmosfery ;) Może lubię to miejsce również dlatego, że sama mam na imię Róża ;) W każdym razie z pewnością jest to przyjemne miejsce na spacery. Niedawno koleżanka pokazała mi ciekawy portal – noclegi w Krakowie. Może on być pomocny przy szukaniu jak i również rezerwacji kwater prywatnych z łazienkami ;) Jest prosty w obsłudze a jednocześnie posiada wiele ofert ;)

This entry was posted on poniedziałek, Październik 22nd, 2012 at 14:05 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

One Response to “Alejami róż.”

  1. Ewelina Says:

    Kraków to miasto w którym spędzam każdy weekend, zawsze rezerwuję pokoje z widokiem na Wawel takiego widoku nigdzie indziej nie zobaczycie :-) )