Edukacja na wakacje

W czasie pobytu w Świnoujściu w tym miejscu warto odwiedzić z dziećmi Plac Edukacji Przyrodniczej na wyspie Karsibór. Plac mieści się na dużym zielonym terenie i składa się z trzech części: edukacyjnej, sprawnościowej i wypoczynkowej. W pierwszej części – edukacyjnej, znajdziemy gry i tablice informacyjne, które przybliżą najmłodszym bogactwo flory i fauny znajdujących się na wyspie oraz jej historię. W strefie sprawnościowej mieszczą się elementy zabawowe dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Zaś w trzeciej części wypoczynkowej znajdujemy wiele drewnianych ławek, oraz zadaszonych altanek. Po dniu pełnym wrażeń należy się odpowiedni wypoczynek. Na forum można znaleźć wiele ciekawych ofert noclegowych ze stronki Świnoujście. Można skorzystać i doskonale odpoczywać ;)

This entry was posted on wtorek, Październik 30th, 2012 at 16:39 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

One Response to “Edukacja na wakacje”

  1. Magda Says:

    byłam w Świnoujściu choć co prawda nie kojarze tego placu ;) ale byłam ze znajomymi trochę starszymi więc może dlatego ;p